Türkçe English
 
 
 
 
  Bize Ulasin

Özel Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Teknolojileri
Hizmet ve Danışmanlık
Ürün Pazarlama
 
Tanitim Brusürü
   
 
 
Güvenlik Hizmetleri
 
Promosyon ve kampanya ürünleri:
 
     
 
Tanıtımlarınızda, özel günlerde kampanya ürünleri veya hediyelikler kapsamında; Ajanda, takvim, masa üstü gereçleri, teknolojik ürünler, çakmak, kalem, seramikler, şemsiye, bar ürünleri,ve benzer ürünler, Kırtasiye promosyon malzemeleri ve çeşitleri Yurt içi ve yurt dışından temin edilmekte, baskı ve dağıtımı yapılmaktadır Promosyon malzemesi olarak tüm tekstil ürünleri tasarımı, üretimi , baskı ve nakışının yapılarak, dağıtımı da temin edilmektedir.
 
       
 
İş giyim tekstili ile iş güvenliği malzemeleri:
 
       
 

Üniforma, Tulum, t-shirt, sweat shirt, pantolon, mont, gömlek, şapka, kazak, ayakkabı, bot, iş güvenlik ve koruma malzemelerinin tasarımı imalatı ve dağıtımı yürütülmektedir.

 
       
 
Spesifik ve özel tasarım ürünleri:
 
 
Önceden duyurularak, özel kampanyalar ile sizlere ulaştırılmaktadır.
 
       
 
OZON TEDAVİ VE BAKIM CİHAZLARI
 
 
Baş, el, ayak ve vücut tedavi ve bakım cihazları ile sauna güzellik salonu, kuaför, spor ve masaj salonlarında profesyonel hizmet sunarak gelirinizi arttırabilecek ayrıca evlerde de sağlıklı bakım temin edebileceksiniz…
 
         
 
Ozonun faydaları;
 
 
Stres ve yorgunluğunuzu alır, Selülitlerden kurtulmayı sağlar, Kilo verdirerek sağlıklı zayıflatır, Ödem ve Toksinlerden vücudunuzu arındırır, Dolaşım sisteminizi düzenler, Bağışıklık sistemini düzenler, vücut direncini arttırır, Cildi sıkılaştırır, parlaklık ve canlılık kazandırır, Kan ve Lenf sisteminin daha iyi ve hızlı çalışmasını sağlar,
 
       
 
PREFABRİK GARAJ
 
 
Motorsiklet,oto,bisiklet,atv gibi taşıtlarınızı muhafaza etmek için tekne standardında polyester reçine ve cam elyafı ile üretilen Prefabrik Garajları büyük bir ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kesinlikle su geçirmez ve bakım istemez. Opsiyonları; Güneş enerjisi ile çalışan aktif havalandırma, Uzaktan kumandalı otomatik kapı, Askı ve raf sistemi, Alüminyum kaplama zemin, Akü şarj + elektrik tesisatı. Standard ebadı 300X188X150 cm olup, arzu edilen ebatlarda imal edilebilir.
 
 
 

  Ana Sayfa Hakkimizda IPS Güvenlik IST Teknoloji ICC Hizmet IPM Pazarlama
  © 2010 Copyright ,International Sirketler Grubu Tüm Haklari Saklidir.